Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku v teoreticko-experimentálním procesů změn skupenství

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku v teoreticko-experimentálním procesů změn skupenství

  Kalibrace tlaku

  Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku je klíčovým krokem pro zajištění přesnosti měření tlaku v teoreticko-experimentálním procesu změn skupenství. Tlak je fyzikální veličina definována jako síla, která působí na jednotku plochy. Senzory tlaku jsou používány k měření tlaku v širokém spektru aplikací, včetně meteorologie, průmyslu, zdravotnictví a dalších.

  Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku je proces, který se používá k ověření přesnosti naměřených hodnot tlaku. Tento proces zahrnuje porovnání měření tlaku senzorem s referenčním standardem. Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku se provádí pomocí kalibračních zařízení, například pístových tlakoměrů Fluke řady PG, které při svém výzkumu využívá Akademie věd ČR, ale také Český metrologický institut, jako dozorce státní metrologie ČR.

  logo výrobce Fluke Calibration

  Fluke Calibration specialista

  Kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku je důležitá pro zajištění přesnosti měření tlaku v teoreticko-experimentálním procesu změn skupenství. Tento proces je klíčový pro zajištění přesných výsledků experimentů, což je důležité pro správné pochopení fyzikálních jevů a pro vývoj nových technologií.

  Související produkty

  Kategorie přiřazené k aplikaci

  Pokud chcete vědět víc o tématu kalibrace vysoce přesných senzorů tlaku v teoreticko-experimentálním procesů změn skupenství, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Fluke Calibration specialista

  Kam dál? Podívejte se na další aplikace z odvětví věda a výzkum nebo na přehled všech odvětví.