Vertikální hladinový spínač FLS – Bazar

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • KSR Kuebler - Bazar

  zpět na výpis dodavatelů

  Německá společnost KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik GmbH je světový lídr ve výrobě širokého spektra zařízení pro měření výšky hladiny. Nabízí obtokové magnetické stavoznaky, přímé skleněné stavoznaky, plovákové limitní spínače a kontinuální odporové a magnetostrikční snímače, závěsné spínače (tzv. hrušky), magnetické spínače, tyčové limitní elektrody a řadu příslušenství. Uplatnění tato zařízení nacházejí u aplikací v chemickém, petrochemickém a energetickém průmyslu, ve vodohospodářství, farmacii a prostorech s nebezpečím výbuchu (ATEX). Většina z nich je vyráběna zakázkově a lze je tak uzpůsobit na míru Vašich potřeb…zobrazit více
  logo výrobce KSR Kuebler - Bazar

  KSR Kuebler specialista

  Firmu KSR Kuebler Niveau Messtechnik GmbH, založil v roce 1962 Dipl. Ing. Heinrich Kübler. Z této doby pochází také jeho vynález velmi jednoduché koncepce, založený na využití permanentního magnetického pole. Zprvu byl uplatňován pouze pro magnetické plovákové spínače a právem byl považován za zcela nové a převratné řešení. I proto se tento princip velmi rychle rozšířil a postupným vývojem vznikaly z původního užití pro spínače další výrobky. Jsou to například magnetické plovákové snímače („kontinuály“) a magnetické obtokové stavoznaky.

  V posledních desetiletích se firma rychle rozrůstá a zavádí nové pobočky, a to i výrobní, v Číně, Velké Británii, Singapuru a USA. Svá obchodní zastoupení doplňuje i globální celosvětovou sítí odborných distributorů, k nimž se hrdě řadí i společnost D-Ex Instruments, s.r.o.

  Uvést se do povědomí zákazníků, to je filozofie, která je ve světě považována za nejlepší řešení. Dnes pracuje firma KSR Kuebler společně se všemi svými pobočkami jako tým a neustále usiluje o zlepšení. Tím se stala předním světovým lídrem v oboru měření výšky hladiny. K silnému postavení na trhu jí také pomáhá členství v široké rodině produktů WIKA Group.


  Novinky