762L – přímá spojka

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Průmyslové armatury

  Kompletní sortiment průmyslových armatur pro rozvod plynů a kapalin. Uplatnění tyto armatury najdou v nejrůznějších aplikacích od výzkumných laboratoří přes potravinářství, chemický a biochemický průmysl, lékařství až po ultra-čisté aplikace v polovodičovém průmyslu. V naší nabídce najdete i ventily, fitinky, rychlospojky a další armatury pro speciální účely např. velmi vysoké teploty a tlaky, varianty Oxygen Clean - vyčištěné pro kyslík i Lubricant Free tedy bez mastnoty. ...pokračovat

  Šroubení

  Můžete se na nás obrátit, ať už potřebujete šroubení se závitem NPT, BSPT i trubkovým závitem G (BSPP) nebo ultračisté šroubení se závity VCR. Mimo tato řešení nabízí společnost Ham-Let patentované kompresní šroubení Let-Lok ke vzájemnému spojování trubek bez závitu, s rozměry od 3 mm až po 50 mm (1/16″ – 2″).

  V naší nabídce najdete i speciality jako je HTC a VCR šroubení pro ultračisté aplikace například v polovodičovém průmyslu a díly pro orbitální svařování.

  Ventily

  Nabízíme jehlové ventily i pro vysokotlaké aplikace s dlouhou provozní životností, kulové kohouty pro uzavření průtoku kapalin nebo plynů včetně rozebiratelných ventilů pro snadné čištění, pojistné bezpečnostní ventily, redukční ventily pro jemnou regulaci průtoku média i zpětné ventily pro zamezení zpětného toku. Najdete u nás ale i kompletní ventilové soupravy a to až pěticestné od společností Ham-Let ASTAVA a Multi Instruments a nesmí chybět ani ultračisté membránové ventily s pneumatickým pohonem i ručním ovládáním.

  Filtry

  Filtrační prvky pro zachycení mechanických nečistot pro kapaliny i plyny v provedení jako přímý filtr, ale také jako T filtr obsahující nerezový filtrační element (sintr), který lze bez demontáže filtru vyčistit či vyměnit. V nabídce jsou i speciální elementy od společnosti Mott, jako je lapač plamene, sterilizovatelné kovové filtry, sintrované provzdušňovače a další.

  Hadice

  Na flexibilní spojení s rozvody slouží nerezové hadice s opletem i bez pro plyny a kapaliny do vysokých teplot a pro korozivní média, PTFE hadice s nerezovým opletem, opletem ze skleněného vlákna, z aramidové příze nebo se silikonovým pláštěm či nylonové a gumové hadice osazené koncovkami z nerezu pro širokou škálu aplikací například v automobilovém průmyslu – přenos paliva a oleje, hydraulická vedení, vedení stlačeného vzduchu a další.

  Rychlospojky

  Součástí sortimentu jsou i rychlospojky kovové i plastové od renomovaného výrobce CPC. Jsou navrženy a testovány, aby vydržely minimálně 5 – 10 tisíc spojení bez nežádoucího úniku média. Je možné je vybavit i ventilkem, aby při odpojení nedocházelo ke ztrátám cenného média. CPC rychlospojky jsou jediné plastové rychlospojky s bezodkapovým provedením, tzn. při odpojení dojde k úniku méně něž 0,1 ml kapaliny! V nabídce jsou i speciální rychlospojky s možností spojení vícenásobných obvodů, kombinaci hadicového a elektrického konektoru či rychlospojky s integrovaným čipem umožnujícím například hlídání spojení či validaci média.
  Využití rychlospojky najdou téměř v každém odvětví, od balových technologiích, testovacích zařízení, lékařství, robotiky, až po polovodičový průmysl, letectví a kosmonautiku.

  Vzorkovací nádoby

  Potřebujete-li odebírat vzorky z potrubních systémů, můžeme Vám nabídnout nerezové tlakové nádoby s objemem od 50 ml až po 3785 ml s tlakem do 206 bar s možností vybavit nádobu speciálním jehlovým ventilem s vystřelovací pojistkou.


  Aplikace ke kategorii Průmyslové armatury

  ilustrační obrázek aplikace Propojování biologicky čistých aparatur

  Propojování biologicky čistých aparatur

  Přesnost a opakovatelnost chemických reakcí či výtěžnost technologií je závislé na dokonalosti vyčištění reaktoru, celého technologického systému či čistoty spojek, kterými se do technologií přivádějí různé látky. Pro snazší spojení a možnost manipulace a přepínání výstupu z bioreaktoru byly vyvinuty spojky STC, které umožňují odvod čistící kapaliny při biologickém čištění reaktoru, ale i po přepnutí spojky do procesního systému, kde se výsledný produkt dále zpracovává.


  Novinky