Příslušenství zobrazovačů Beka

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Zobrazovače, Displeje

  Specialista kategorie zobrazovače, Displeje

  Časovače, hodiny

  Časovače, hodiny

  Přístroje s certifikací ATEX a IECEx, mohou být využity k celé řadě místně prováděným časovacím funkcím, jako je měření časového intervalu, případně ovládání časovým intervalem. To je možné aplikovat např. při odběru vzorků nebo dávkování v prostředí s nebezpečím výbuchu. V režimu hodiny naleznou využití při zobrazení místního času.

  Otáčkoměry

  Otáčkoměry

  Tato řada otáčkoměrů může zobrazovat otáčky v měřených jednotkách z téměř jakéhokoli snímače impulzů, např. snímače přiblížení. Pro zjednodušení údržby mohou také zobrazovat dobu chodu sledovaných strojů. Všechny parametry jsou uživatelsky nastavitelné, což je umožňuje použít s většinou snímačů. Mohou být dodané již přednastavené a opatřené označovacími štítky dle požadavku zákazníka

  Zobrazovače 4-20 mA

  Zobrazovače 4-20 mA

  Jiskrově bezpečné zobrazovače čtvrté generace BA304E a BA324E napájené proudovou smyčkou 4-20 mA jsou vybaveny velkým, vysoce kontrastním displejem s širokými pozorovacími úhly.

  Zobrazovače Fieldbus

  Zobrazovače Fieldbus

  Komplexní řada sběrnicí napájených zobrazovačů s jednou nebo osmi proměnnými pro sběrnice FOUNDATION ™ fieldbus a PROFIBUS PA.

  Displeje Fieldbus

  Displeje Fieldbus

  Tyto univerzální přístroje mají jedenáct volitelných standardních formátů zobrazení, obsahující jeden, dva, tři, čtyři nebo osm fieldbus procesních proměnných. Některé mohou být vybaveny sloupcovými grafy spolu s měřenými jednotkami a popisy.

  Sériové textové (datové) displeje

  Sériové textové (datové) displeje

  Sériové textové displeje jsou vybaveny vysoce kontrastním displejem s podsvícením, tlačítky obsluhy a dvěma polovodičovými výstupy.

  Regulátory průtoku

  Regulátory průtoku

  Robustní snadno použittelné a konfigurovatelné regulátory průtoku a dávky jsou ideální pro dávkování kapalin, pevných látek nebo komponent.

  Totalizéry

  Totalizéry

  Tato řada robustních toralizérů zahrnuje typy pro použití s průtokoměry s pulzním i 4-20mA výstupem

  Čítače

  Čítače

  Jedinečné přístroje s certifikací ATEX a FM, které mohou být využité k celé řadě místně prováděným čítacím funkcím.

  Zobrazovače s teplotním převodníkem

  Zobrazovače s teplotním převodníkem

  Tyto převodníky mají velký snadno čitelný digitální displej se sloupcovým grafem a navíc analogový výstup 4-20 mA i digitální HART výstup.

  Regulátory proudové smyčky

  Regulátory proudové smyčky

  Regulátory proudové smyčky jsou ideální pro ruční nastavení proudu protékajíciho ve smyčce 4-20 mA v procesu i v prostředí s nebezpečím výbuchu.

  LED panelové měřicí přístroje

  LED panelové měřicí přístroje

  Hlavnímu přednostmi těchto velmi kvalitních, ve Velké Británii vyráběných, panelových měřicích přístrojů pro běžné prostředí jsou velmi jasné LED displeje, kovové pozdro a čelní panel se stupněm krytí IP65.

  Příslušenství zobrazovačů, displejů

  Příslušenství zobrazovačů, displejů

  Montážní sady umožňují montáž na svislé nebo vodorovné potrubí. Všechny přístroje mohou být dodávány se štítky s označením jednotky měřené veličiny, aplikace apod.