Monitorování prostředí v čistých prostorech

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Čisté prostory

  Čisté prostory jsou prostory, které jsou speciálně navržené a vybavené pro práci s citlivými materiály nebo procesy, jako jsou například farmaceutický nebo polovodičový průmysl. Tyto prostory musí splňovat přísné požadavky na čistotu vzduchu a musí být vybaveny filtračními systémy, aby se zabránilo kontaminaci.

  Monitorování prostředí v čistých prostorech

  Měření prostředí v čistých prostorech

  Snižte riziko nevyhovujících podmínek a pomozte udržet své farmaceutické a biotechnologické čisté prostory připravené na audit a vyhovující předpisům. Čisté prostory a další kritická prostředí vyžadují vysoce výkonná měření prostředí, aby fungovaly konzistentně a v souladu se specifikacemi. Měření vlhkosti a teploty může být v prostředí čistých prostor obzvláště náročné.

  Vysoce přesné přístroje a robustní řešení společnosti Vaisala řeší problémy s měřením a pomáhají udržovat bezproblémový provoz čistých prostor. Díky nejmodernější měřicí technologii, odbornému vedení a široké škále služeb na podporu provozu čistých prostor naše produkty měří, monitorují a zaznamenávají: vlhkost, rosný bod, teplotu, tlak a další.

  Jak monitorovat prostředí?

  Další odvětví


  Novinky