Monitorování prostředí v čistých prostorech

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Monitorování prostředí v čistých prostorech

  Měření prostředí v čistých prostorech

  Snižte riziko nevyhovujících podmínek a pomozte udržet své farmaceutické a biotechnologické čisté prostory připravené na audit a vyhovující předpisům. Čisté prostory a další kritická prostředí vyžadují vysoce výkonná měření prostředí, aby fungovaly konzistentně a v souladu se specifikacemi. Měření vlhkosti a teploty může být v prostředí čistých prostor obzvláště náročné.

  Vysoce přesné přístroje a robustní řešení společnosti Vaisala řeší problémy s měřením a pomáhají udržovat bezproblémový provoz čistých prostor. Díky nejmodernější měřicí technologii, odbornému vedení a široké škále služeb na podporu provozu čistých prostor naše produkty měří, monitorují a zaznamenávají: vlhkost, rosný bod, teplotu, tlak a další.

  logo výrobce Vaisala

  Vaisala specialista

  Související produkty

  Kategorie přiřazené k aplikaci

  Měřicí systémy

  Měřicí systémy

  Potřebujete-li monitorovat prostředí uvnitř budov nebo na stavbách? Potřebujete notifikaci a report se záznamem hodnot od teploty, a vlhkosti po CO2 v řízených prostředích, Vaisala má ten správný měřicí systém pro širokou škálu aplikací. Záznamníky, dataloggery, systémy pro kontinuální monitorování, záznam a hlášení vlhkosti, teploty, CO2 a dalších veličin. Cloudová řešení pro GxP nebo neregulované aplikace. Veškerá komunikace je bezdrátová s velkým dosahem a zabezpečením založená na techonologii LoRa. Jade Smart Cloud bezdrátové měření vlhkosti a teploty přizpůsobitelné a škálovatelné konfigurace pro měnící se aplikace rychlou a snadnou instalaci snadný přístup přes webový prohlížeč nebo mobilní zařízení a bezpečné ukládání dat na cloudovém serveru viewLinc Neomezené parametry a data bez mezer pro zajištění shody Snadno použitelné protokoly IQOQ, dokumentace GxP Úplný soubor možností služeb, včetně: instalace, validace a globální kalibrace. Validovaná data, která lze sdílet s externími řídicími a automatizačními systémy.

  Měření teploty

  Měření teploty

  Měření teploty pomocí Infračervené termografie (termokamer). Bezkontaktní měření a analýza infračervené energie vyzařované tělesem. Termokamerou je možné zobrazit teplotní pole měřeného objektu na jeho povrchu, údaje zaznamenávat a analyzovat.

  Měření vlhkosti

  Měření vlhkosti

  Měření vlhkosti Měření vlhkosti v plynech, měření vlhkosti v oleji, vlhkost sypkých látek, ventilace a klimatizace, přenosné přístroje, moduly a sondy, kalibrátory vlhkosti,

  Pokud chcete vědět víc o tématu monitorování prostředí v čistých prostorech, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Vaisala specialista

  Kam dál? Podívejte se na přehled všech odvětví.