Oddělení jiskrově bezpečných obvodů pomocí galvanických oddělovačů

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Oddělení jiskrově bezpečných obvodů pomocí galvanických oddělovačů

  Oddělovače MTL

  Jedním ze způsobu oddělení jiskrově bezpečných obvodů od navazujících elektrických zařízení je použití galvanických oddělovačů.. Jiskrově bezpečné oddělovače  zajišťují nejenom ochranu proti výbuchu, ale také umožňují převod nebo rozdělení signálu. Zamezují také zkreslení nebo rušení signálů v obvodu.  Předností u tohoto jiskrově bezpečného rozhraní je, že na rozdíl od Zenerových bariér nevyžadují zemnění  a že vstup, výstup a pomocné napájení je vzájemně galvanicky oddělené. 

  Pro jiskrově bezpečné oddělení, napájení nebo převod signálu je vhodné použít galvanické oddělovače společnosti MTL. K dispozici jsou typy pro všechny standardní typy signálů používaných v měření a regulaci. Jednoduchost instalace, vysoká přesnost, tradiční vysoká spolehlivost a dlouhá životnost předurčují tyto jednotky do většiny aplikací, včetně kritických. K dispozici jsou v provedení k montáži na DIN-lištu nebo na základní desky včetně systémových řešení pro většinu výrobců řídících systémů. Vícekanálová provedení jednotlivých jednotek a nízká spotřeba snižují náklady na instalaci a provoz.

  logo výrobce Eaton-MTL

  Eaton-MTL specialista

  Související produkty

  Kategorie přiřazené k aplikaci

  Pokud chcete vědět víc o tématu oddělení jiskrově bezpečných obvodů pomocí galvanických oddělovačů, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Eaton-MTL specialista

  Kam dál? Podívejte se na další aplikace z odvětví farmacie a medicína nebo na přehled všech odvětví.