Prohlášení ke koronaviru

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Prohlášení ke koronaviru

  Vážení zákazníci a obchodní partneři,

  vedení společností D-Ex Instruments i D-Ex Limited sleduje vývoj situace v souvislosti s šířením koronaviru SARS CoV-2 a průběžně vyhodnocuje případná rizika s tímto onemocněním spojená. S ohledem na vysokou míru odpovědnosti vůči našim zaměstnancům i obchodním partnerům jsme přijali preventivní opatření, která mají vést k maximální ochraně zdraví všech.

  • Abychom omezili osobní kontakt, v maximální možné míře byla s našimi zaměstnanci sjednána práce z domova. Přesto v běžném režimu přijímáme objednávky, řešíme poptávky a poskytujeme podporu našim zákazníkům. Pouze upřednostňujeme a tímto také Vás prosíme o komunikaci prostřednictvím e-mailu a mobilního telefonu (e-maily i telefonní čísla naleznete zde www.dex.cz/kontakt/brno/, nebo na jednotlivé zaměstnance v telefonním seznamu zde www.dex.cz/kontakt/brno/telefonni-seznam/).
  • Zaměstnanci, kteří zajišťují logistiku zboží a není tedy možné, aby pracovali z domova, jsou vybaveni ochrannými a desinfekčními prostředky a byli informováni o nutnosti dodržování přísnějších hygienických pravidel.
  • Pro manipulaci se zbožím jsou používány jednorázové rukavice a dezinfekce povrchů tak, abychom snížili riziko šíření viru.
  • Do odvolání byla zrušena možnost osobního odběru objednaného zboží.

  Společně s ochranou našich zaměstnanců a Vás, našich obchodních partnerů, je pro nás zachování schopnosti dodržet sjednané závazky tím nejvyšším cílem. Rovněž proto vyhodnocujeme všechna potencionální rizika v dodavatelském řetězci. Pokud by v souvislosti s šířením koronaviru byla přijata nějaká další opatření, která by měla dopad na plnění námi realizovaných dodávek, budeme Vás o této situaci bezodkladně informovat. Rádi bychom Vás ale ujistili, že děláme vše, co je v našich silách pro eliminaci případných dopadů na plnění našich dodávek.

  Za vedení společností
  D-Ex Instruments, s.r.o
  D-Ex Limited, s.r.o.
  Šárka Beránková, prokurista


  Novinky