Zobrazení jednotného času v provozech s nebezpečím výbuchu

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Zobrazení jednotného času v provozech s nebezpečím výbuchu

  Systém jednotného času je soustava synchronizovaných hodin, zobrazujících zobrazují jednotný čas současně na více místech. Tato soustava je tvořena  přesnými hlavními hodinami, sloužícími jako zdroj časové informace, a jedněmi nebo více podružnými hodinami, které tuto informaci přijímají pomocí elektrických impulzů a zobrazují uživatelům. Systémy jednotného času se využívají převážně ve školách, v nemocnicích, na letištích, nádražích, výrobních závodech a továrnách.

  Při požadavku na zobrazení jednotného času v průmyslovém provozu s prostředím s nebezpečím výbuchu zóna 0 / 20 je možné zvolit mezi jednoduchými jiskrově bezpečnými digitálními hodinami s možností externí synchronizace nebo komfortnějším Ex ia textovým zobrazovačem s komunikačním protokolem MODBUS připojeným přes sériovou komunikační linku RS485 / RS232. Výhodnějším řešením pro uživatele se zdá být jiskrově textový zobrazovač BA484D, resp. BA488, který umožňuje mimo zobrazení až v 11 přednastavených obrazovkách vytvoření obrazovky dle vlastní potřeby. Dosud ojedinělá aplikace na systém zobrazení jednotného času v prostředí s nebezpečím výbuchu využívající Ex ia textové zobrazovače BA484D, byla vytvořena konkrétně pro našeho tuzemského zákazníka.

   

   

  logo výrobce BEKA associates

  BEKA associates specialista

  Související produkty

  Kategorie přiřazené k aplikaci

  Pokud chcete vědět víc o tématu zobrazení jednotného času v provozech s nebezpečím výbuchu, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  BEKA associates specialista

  Kam dál? Podívejte se na další aplikace z odvětví farmacie a medicína nebo na přehled všech odvětví.