Komponenty pro distribuční systémy vysoce čistých plynů

logo D-Ex info@dex.cz | +420 541 423 211
 • Komponenty pro distribuční systémy vysoce čistých plynů

  gas_cabinet

  Jeden z našich vážených zákazníků v polovodičovém průmyslu využívá díly UCT Ham-Let pro svoje distribuční systémy vysoce čistých plynů. Jedná se především o zařízení jako automatické plynové kabinety, ventilové rozdělovací skříně nebo plynové panely. Náš zákazník ve svém moderním výrobním závodě disponujeme i čistými výrobními prostory třídy ISO 6 (Class 1000) pro orbitální svařování.

  V polovodičovém výzkumu i výrobě je typické použití extrémně čistých médií v plynném i kapalném skupenství. Aby nedošlo ke znehodnocení nebo úniku těchto extrémně drahých a někdy i nebezpečných médií, je nutné pro stavbu systému využít vysoce kvalitní a spolehlivé díly.

  logo výrobce Ham-Let (UCT)

  Ham-Let (UCT) specialista

  Nabízí se využití například špičkových dílů s VCR šroubením (Face Seal Fittings), které námi dodávaný výrobce UCT Ham-Let řadí do svojí produktové kategorie Hi-Tech Components. Také si u nás můžete vybrat z široké nabídky ultračistých dílů pro orbitální svařování. Povrchová drsnost dodávaných dílů může být i Ra max. 10 µpalce.

  Nedílnou součástí každého takového systému pro polovodičový průmysl jsou také ultračisté membránové ventily. Pokud potřebujete ventily ve špičkové kvalitě, na které se můžete spolehnout po dlouhou dobu, tak se na nás neváhejte obrátit. UCT Ham-Let vyrábí širokou škálu modelových řad ultračistých membránových ventilů, abyste si mohli vybrat ten pravý pro vaši aplikaci. Ventily UCT Ham-Let nabízí nejvyšší kvalitu za solidní cenu.

  Související produkty

  Kategorie přiřazené k aplikaci

  Pokud chcete vědět víc o tématu komponenty pro distribuční systémy vysoce čistých plynů, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Ham-Let (UCT) specialista

  Kam dál? Podívejte se na další aplikace z odvětví polovodiče nebo na přehled všech odvětví.